Wystawianie faktur online

Generowanie faktury gdziekolwiek jesteś? Dzięki aplikacji Taxon jest to możliwe. Od teraz firmowa biurokracja nie będzie problemem, a faktury zostaną dostarczone automatycznie do programu księgowego. To zebranie całej księgowości firmy w jednym miejscu. Oszczędzaj czas i pieniądze i generuj faktury VAT online. Przekonaj się, jak technologia może pomóc Twojej firmie i tworzyć nowe relacje biznesowe z klientami i kontrahentami na całym świecie. 

Program do wystawiania faktur online

TAXON – program do faktur, to korzyści w zarządzaniu firmową dokumentacją. Dzięki czemu jesteśmy w stanie jednym kliknięciem obsługiwać, generować lub wysyłać dokumenty kosztowe do księgowości. Prosta w obsłudze aplikacja z innowacyjnym interfejsem, pozwala na szybkie i bezpieczne wystawienie faktury i natychmiastowe jej rozliczenie. 

Mając telefon przy sobie, przygotujemy fakturę dla naszego kontrahenta. Z kolei fakturze kosztowej wystarczy zrobić zdjęcie i wysłać za pomocą jednego kliknięcia. Wszystkie wygenerowane faktury będą znajdować się w naszej aplikacji.

Suma korzyści dla nowoczesnego przedsiębiorcy

Dostępny w aplikacji czat, pozwoli na bezpośredni kontakt z naszym księgowym za pomocą wiadomości tekstowych. Doradztwo księgowe online wraz z kontrolą kosztów, to najważniejsze funkcje tego programu. To sposób na monitorowanie stanu finansowego firmy. Korzystając z aplikacji, zyskujesz pełen dostęp do narzędzia, które pomoże Twojej działalności wejść na wyższy poziom zarządzania. Aplikacja do fakturowania ułatwi przedsiębiorstwom i biurom rachunkowym obieg dokumentów firmowych, co jest znaczną korzyścią dla obu stron i zaoszczędzeniem czasu we wzajemnych relacjach. 

Wybierz program do faktur online dla swojej firmy

Darmowy program do wystawiania FV, to w skrócie internetowe biuro księgowe w Twoim telefonie. Jak wygląda cała procedura? Wystawiasz fakturę sprzedażową w aplikacji. Wysyłana jest ona automatycznie do systemu księgowego. Biuro rachunkowe ją księguje, sporządza deklaracje i wysyła w imieniu klienta do urzędu skarbowego. Następnie Ty masz podgląd w aplikacji o wynikach miesięcznych z tytułu PIT, VAT oraz ZUS i kwotach do zapłaty. Prawda, że proste?

Łatwe wystawianie rachunków i faktur VAT za pomocą prostego narzędzia. Aplikacja TAXON to możliwość połączenia z wybranym biurem, które tak, jak TY, chce korzystać z innowacyjnych rozwiązań. Wyprzedź swoją konkurencję i uzyskaj natychmiastowy dostęp do funkcji, które sprawdzą się w Twojej firmie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here