Najlepsze książki o kryptowalutach

Kryptowaluty – książka
Jakie obecnie książki na temat kryptowalut warto przeczytać poniżej przedstawiam listę najlepiej ocenianych w ostatnich latach.
Rewolucja Blockchain
Jedna z pierwszych książek, aby zrozumieć, dlaczego Bitcoin i technologia kryjąca się za Bitcoinem, blockchainem, zmienią pieniądze, biznes i świat. Ta książka jest autorstwa Dona Tapscotta i Alexa Tapscotta, ojca i syna w prawdziwym życiu. Powiedziałbym, że są idealnym duetem do pisania takich książek.
Książka omawia różne przypadki użycia blockchain w różnych branżach. Biorąc pod uwagę, że nie ma wiele do porównania, zbyt wiele wygląda jak zwykła fantazja w wielu dziedzinach. Ale jest to dobra książka dla początkujących, którzy naprawdę chcą zrozumieć technologię blockchain.

Klasyka Bitcoin
Odkąd Satoshi Nakamoto stworzył Bitcoin, wielu myślicieli i badaczy próbowało zrozumieć i wyjaśnić Bitcoin.
Autor ekonomista książki próbował opisać Bitcoin i zadeklarował, że jest alternatywą dla bankowości centralnej.
Książka jest tak bardzo uwielbiana przez czytelników, że niektórzy z nich zasugerowali włączenie jej do szkolnych programów nauczania. Książka również przedstawia zasady stosowania technologii blockchain.

Wiek kryptowaluty
Bez wątpienia wspaniała książka o bitcoinach i kryptowalutach dla tych, którzy zaczynają. Książka została napisana przez Paula Vignę i Michaela J. Caseya. Oddaje spojrzenie z lotu ptaka na przeszłość, teraźniejszość i prawdopodobną przyszłość Bitcoina, która może być losem wielu innych kryptowalut, które nastąpiły po Bitcoinie.
Ponadto książka staje się bardzo czytelna i angażująca podczas czytania, ponieważ prowadzi użytkownika przez rozszerzone przypadki użycia destruktywnego blockchainu i technologii kryptograficznej. Książka polecana szczególnie dla osób, które chcą szczegółowo zrozumieć bitcoiny i blockchainy.

Biznes Blockchain
Jest to książka dla firm, szczególnie dla menedżerów i kierowników zajmujących się technologią blockchain. Pisarz – William Mougayar – jest przedsiębiorcą i zapalonym badaczem technologii blockchain.
Jeśli jesteś kimś, kto chce zrozumieć wpływ blockchain na usługi finansowe i rozwijać niektóre projekty wokół niego, jest to konieczna pozycja. Jeśli jesteś początkującym, to nie powinna być twoja pierwsza książka.

Technologie Bitcoin i Kryptowalut
Fantastyczna lektura. Nazwa książki – technologie Bitcoin i Kryptowalut: nie wymaga objaśnień.
Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, programistą, przedsiębiorcą technologicznym czy badaczem informatyki, ta książka jest dobrym narzędziem do oczytania się w kwestii „pieniędzy internetowych”.
Ta książka przedstawia faktyczny obraz każdej podstawowej koncepcji Bitcoin i technologii za nim stojącej.
Niektóre z szczególnie interesujących rozdziałów to „Społeczność, polityka i przepisy” i „Alternatywne łamigłówki”. Ogólnie najlepsze na wszystkich poziomach.

Opanowanie Bitcoin
Jest to jeden z najlepszych sprzedawców w kategorii Bitcoin dla programistów i techników. Jest napisany przez płodnego naukowca zajmującego się bezpieczeństwem komputerów i bardzo popularnego miłośnika Bitcoin – Andreasa M. Antonopoulosa.
Jeśli chcesz zrozumieć infrastruktury Bitcoin i jej podstawowe elementy kryptograficzne, ta książka jest dla Ciebie.
Uważaj, to nie jest wstęp do Bitcoin, ponieważ dotyczy głównie programistów i programowania w kryptografii. Wymaga to również podstawowej wiedzy o Pythonie i C ++. Każdy, kto ma takie umiejętności programistyczne, może zbudować własną krypto-walutę i blockchain przy pomocy tej książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here