Przyszłość Litecoina

Jeśli zdecydujesz się kupić kolejną kawę za pomocą Bitcoin – zgadnij, jak długo będziesz musiał czekać? Około 10 minut! Jest tak, ponieważ 10 minut to minimalny czas potrzebny na potwierdzenie transakcji Bitcoin.
Kryptowaluty zaczęły przyciągać uwagę także inwestorów i inwestorów z Wall Stree, nie mogli powstrzymać się od zainteresowania kryptowalutami.
Wall Street ma duże doświadczenie w inwestowaniu w akcje i inne aktywa. Co oznacza, że ​​powinni dobrze wiedzieć, co jest, a co nie jest dobrą inwestycją.
Kelly, szef BK Capital Management (LLC), jest handlowcem z Wall Street, którego zadaniem jest śledzenie rynku kryptowalut. BK Capital Management to firma, której celem jest inwestowanie w kryptowaluty. Kelly podał prognozę cenową na Litecoina w wysokości 500 USD w 2019, więc może to być prognoza warta wysłuchania.
Kelly ma pozytywny stosunek do Litecoin ze względu na przewagę, jaką ma nad bitcoinem. Uważa, że ​​szybsze transakcje i niskie opłaty sprawiają, że Litecoin jest atrakcyjną opcją inwestycyjną dla wszystkich.
Spróbuj myśleć o Litecoin jako iPhone X i Bitcoin jako iPhone 8. Jedyna różnica polega na tym, że iPhone X jest tańszy w tym przypadku.
Prognoza cen litecoinów 2020
Litecoin – prognozy
Jeśli planujesz inwestować w Litecoin na dłuższy okres, dobrym pomysłem będzie spojrzenie na prognozy cenowe Litecoin na rok 2020.
Prognoza cenowa Litecoina w 2020 roku mieści się w przedziale od 780 do 1374 USD.

Ta projekcja jest oparta na wynikach Litecoin w 2017 roku – co było lepsze niż wyniki Bitcoin w 2017 roku. Nie jest to jednak oparte na analizie technicznej ani opinii eksperta. Dlatego możesz skupić się bardziej na innych przewidywaniach.
Kolejna prognoza Litecoin na 2020 r. Prognozę cen dla Litecoina 2020 na 3500 USD z następujących powodów:
Doskonały wzrost Litecoin w 2017 roku
Lepsza technologia niż Bitcoin
Ogólny wzrost rynku kryptowalut
Inne czynniki, które mogą mieć wpływ na przyszłość Litecoin
Istnieje kilka innych czynników, które mogą wpłynąć na przyszłość Litecoin.
Zmiany wprowadzone w technologii Litecoin są ważną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę. Litecoin niedawno przeszedł wydarzenie o nazwie „Hard Fork”.
Mówiąc krótko, dzieli kryptowalutę na dwie. Jedną częścią podziału nadal jest starsza wersja, Litecoin w tym przypadku. Druga część podziału skutkuje narodzinami nowej krypto waluty, która w tym przypadku to Litecoin Cash. Litecoin Cash ma pewne zalety w stosunku do Litecoin.
Co się stało, gdy nastąpił ten podział? W rzeczywistości Litecoin radzi sobie bardzo dobrze, a Litecoin Cash nie.
Coindesk wypowiedział się również na temat przewidywań cenowych Litecoina. Uważają, że jeśli Litecoin utrzyma się na poziomie powyżej 240 USD przez krótki czas, może wkrótce osiągnąć wartość 300 USD. Według nich Litecoin mógłby skorzystać z pozytywnej wiadomości o założycielu, Charliem Lee i wprowadzeniu na rynek nowych funkcji.
Nie ma prostej odpowiedzi na to pytanie. Bardzo trudno jest przewidzieć, jaka będzie cena Litecoin w ciągu 24 godzin – a jeszcze trudniej będzie przewidzieć cenę Litecoin za rok.
Ale, co widać z powyższych prognoz cenowych Litecoina, to fakt, że Litecoin porusza się w pozytywnym kierunku. Ma technologiczne atuty, dzięki którym może stać się jeszcze bardziej popularny w świecie kryptowalut.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here