PitBot

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele czasu wymaga przygotowanie prawidłowe przygotowanie i dostarczenie zeznania podatkowego do Urzędu Skarbowego. Każdy z nas przez to przechodził i można śmiało powiedzieć, że nie jest to najciekawsza forma spędzania czasu, jaką można sobie wyobrazić. Dlatego właśnie powstała aplikacja PitBot – innowacyjne narzędzie do rozliczania PIT. Dzięki niemu cały proces potrwa zaledwie kilka minut, Ty nie będziesz musiał męczyć się uciążliwymi formalnościami.

Rozliczenie PITu-11 – jak zrobić to szybko i wygodnie?

Formularz PIT-11 wystawiany jest przez płatników wypłacających wynagrodzenie i pobierających zaliczki na podatek od swoich pracowników. Otrzymasz go więc od swojego pracodawcy po zakończeniu roku podatkowego. Zawiera on informacje o dochodach i odprowadzanych zaliczkach na poczet podatku dochodowego, niezbędne do złożenia zeznań rocznych takich jak PIT-36 czy PIT-37.

Jeżeli szukasz sposobu na szybkie i bezpieczne rozliczenie PIT-11 przez Internet to ciężko wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie niż nasza aplikacja do rozliczania PIT. Z pomocą tego innowacyjnego narzędzia przejdziesz cały proces w kilku prostych krokach. Zostaniesz poproszony o odpowiedź na serię pytań sformułowanych w zrozumiałym dla każdego języku. Na tej podstawie urządzenie automatycznie uzupełni wszystkie wymagane pola, a tobie zostaną zasugerowane dostępne ulgi podatkowe. Po ich zaakceptowaniu pozostaje już tylko wysłanie formularza drogą elektroniczną. Jak widzisz, nie ma tu żadnych problemów i komplikacji.

Standardowa wersja naszej aplikacji pozwala na rozliczenia przychodów z PIT-11 we wszystkich pozycjach oraz przychodów zagranicznych w postaci e-deklaracji ze specjalnym załącznikiem ZG.

Aplikacja PitBot – bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszelkie transakcje i wymiana danych w internecie wiążą się z pewnym niebezpieczeństwem. Ze wszystkich stron jesteśmy informowani o zagrożeniach w sieci i koniecznością przedsięwzięcia środków ostrożności. Oczywiście mamy to na uwadze dlatego nasza aplikacja posługuje się najnowszymi systemami szyfrowania i magazynowania danych na serwerze  spełniającymi wszystkie najostrzejsze normy. Dzięki temu masz gwarancję, że Twoje dane są w pełni bezpieczne 

Nie musisz już czekać z rozliczeniem podatkowym na ostatnią chwilę i męczyć się z dostarczeniem formularza stojąc w długich kolejkach. Teraz wystarczy, że znajdziesz wolną chwilę, a swoje zeznanie uzupełnisz, nawet nie wstając z łóżka. Rozlicz swój PIT 11 online szybko i wygodnie – zapraszamy do skorzystania z naszej aplikacji PitBot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here