Gdzie zarządzać i kupować bitcoiny

Jaki sklep z bitcoinami wybrać poniżej przedstawiam listę najlepszych i najbardziej zaufanych wśród użytkowników.
Coinbase jest największą i najbardziej szanowaną platformą Bitcoin w Stanach Zjednoczonych i Europie. Oferuje zarówno wymianę, jak i portfel w jednym, co czyni go jednym z najłatwiejszych miejsc na początek przygody z bitcoin. Coinbase obsługuje także Bitcoin Cash, Ethereum i Litecoin.
Po zarejestrowaniu się i połączeniu konta bankowego, możesz łatwo przesłać środki na konto, a następnie przekonwertować je na Bitcoin i z powrotem do złotówek. Coinbase pobiera opłatę procentową w wysokości 1% za transakcje z konta bankowego lub portfela Coinbase. Zakupy za pomocą karty kredytowej lub debetowej dodają stałą opłatę w wysokości 2,49 procenzt.
Portfel Coinbase jest bardzo bezpieczny, dostępny za pośrednictwem aplikacji internetowej lub aplikacji mobilnej, wykorzystuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe i utrzymuje certyfikaty cyfrowe i papierowe oraz kopie zapasowe danych „w sejfach i skarbcach na całym świecie, salda gotówkowe są ubezpieczone na 250 000 $ w przypadku kradzieży lub naruszenia pamięci online. Coinbase utrzymuje 98 procent walut klientów w trybie offline, aby chronić ich przed złośliwymi hakerami. To kolejny dowód na to, dlaczego Coinbase jest liderem walut cyfrowych.

Robinhood
Robinhood zaczął jako wolny od opłat makler papierów wartościowych, a ostatnio rozszerzył się na świat cyfrowych walut. Możesz kupować i sprzedawać bitcoiny i inne waluty cyfrowe całkowicie za darmo na tej platformie. Od lutego 2018 roku Robinhood obsługuje Bitcoin i Ethereum, handlując danymi rynkowymi dla kolejnych 15 walut. Robinhood Crypto jest technicznie oddzielnym kontem. Konta Crypto obsługują rynek i spełniają zamówienia.
Twoje monety są przechowywane na tym samym koncie Robinhood, którego używasz do swoich zasobów. Robinhood jest mobilny i niedawno dodano wersję internetową, więc jest to najlepsze dla osób wygodnie zarządzających pieniędzmi z telefonu lub tabletu. Jeżeli potrzebujesz zalogować się na małym ekranie, aby uzyskać dostęp do konta niema problemu.

Square Cash
Jest to kolejna aplikacja mobilna, w której można kupować i sprzedawać Bitcoin bez opłat. Aplikacja Cash jest już świetna do wysyłania pieniędzy rodzinie i przyjaciołom za darmo. Dodanie darmowego kupna i sprzedaży Bitcoin stawia aplikację Cash w górnej części miejsc, by kupić bitcoiny.
Aplikacja Cash pochodzi z Square, firmy, która tworzy te mobilne czytniki kart kredytowych. Square to ogromna firma z branży finansowej, która obejmuje wiele innych usług. Bitcoin to tylko niewielka część tego, co robią. Ale bez opłat.
W przeciwieństwie do niektórych portfeli cyfrowych, Bitcoin jest przechowywany na Twoim koncie Square Cash w Twoim imieniu, aby sprzedać lub wypłacić. Ale jeśli chcesz wysłać swoje monety do innego portfela, Square oferuje tę funkcję. Limity zakupów wynoszą 10 000 dolarów tygodniowo, ale nie ma limitu na to, co możesz sprzedać.
Ostatnim ważnym elementem przemawiającym za używaniem tego serwisu jest fakt darmowej aplikacji mobilnej dzięki której masz dostęp do swoich bitcoin z dowolnego miejsca na ziemi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here