Taxon – aplikacja do faktur i biuro rachunkowe online w jednym

Potrzebujesz kompleksowego rozwiązania do zarządzania sprawami księgowymi Twojej firmy? Jeśli tak to koniecznie musisz poznać Taxon, czyli aplikację, która ułatwi wystawienie faktury o każdej porze, a także zapewni stały kontakt z księgowym. Dowiedz się więcej o tym narzędziu i odczuj różnicę w prowadzeniu własnej firmy.

Aplikacja do faktur Taxon – fakturowanie nie takie straszne

Taxon to aplikacja do faktur, o której każdego dnia jest coraz głośniej na rynku. Nic w tym dziwnego – jest to program łączący w sobie wiele opcji ułatwiających prowadzenie, a także zarządzanie dokumentacją firmową. Taxon powstał dla przedsiębiorców, dla których wystawianie faktur jest zajęciem czasochłonnym, przez które nie mogą w pełni skupić się na rozwijaniu własnego biznesu. Dzięki aplikacji faktura gotowa jest w kilka minut, a wszystko to dzięki nowoczesnym funkcjom wbudowanych w program.

Prostota obsługi już od pierwszego uruchomienia Taxon

Ogromną zaletą Taxon, czyli programu to faktur przez Internet, jest prostota obsługi. Twórcy aplikacji zadbali o przejrzystość interfejsu i odpowiednie pogrupowanie dostępnych opcji. To sprawia, że przedsiębiorca jest w stanie wystawić fakturę w kilka chwil już w czasie pierwszego uruchomienia. Oprócz opcji przygotowywania dokumentów sprzedażowych w jednym miejscu możesz sprawdzić przychody, ponoszone koszty czy dane firmy.

Bezpieczeństwo to podstawa, czyli ochrona danych w Taxon

Twórcy aplikacji zdają sobie sprawę, że jakikolwiek obieg dokumentów powinien być odpowiednio zabezpieczony. Wystawiając faktury w Taxon, zyskujesz pewność stałej ochrony. Program doskonale chroni wszystkie dokumenty przed dostępem osób trzecich i znacząco minimalizuje ryzyko wycieku danych

Taxon to również Twoje internetowe biuro rachunkowe

Taxon jest narzędziem przeznaczonym do sprawnego fakturowania przez Internet. To jednak nie wszystko – program to również w pełni elastyczne biuro rachunkowe online. Co to znaczy w praktyce? Tyle że Taxon posiada specjalny moduł do kontaktu z księgowym z Twojego miasta. Dzięki temu nie będziesz musiał szukać zewnętrznego specjalisty. Aplikacja gwarantuje stały dostęp do biura rachunkowego o każdej porze. Taxon daje zupełnie nowe możliwości – dzięki niemu możesz skorzystać z obsługi księgowej przez Internet w wygodnej formie.

Aplikacja do faktur przez Internet Taxon – a wszystko to w korzystnej cenie

Przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się na Taxon oprócz wyżej wymienionych funkcjonalności, cenią sobie również korzystną finansowo ofertę. Warto wiedzieć, że aplikacja dostępna jest za darmo (w Google Play i App Store, a także w wersji na przeglądarkę). Bezpłatny pakiet umożliwia wystawienie do 10. faktur sprzedażowych i 10. kosztowych, co jest doskonałym rozwiązaniem dla mniejszych firm, które nie obracają dużą ilością druków. Potrzebujesz czegoś więcej? Sprawdź wersję premium, która wyniesie Cię maksymalnie 18 zł miesięcznie i pozwoli przygotować łącznie do 400. faktur (200 sprzedażowych, 200 kosztowych).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here