Jakie są zalety nowych firm kurierskich?

Korzystanie z usług kurierskich jest niezwykłą wygodą – nie trzeba wychodzić z domu, ani oczekiwać w kolejce na poczcie, by nie tylko odebrać przesyłkę, ale również ją nadać. Wielu przewoźników, szczególnie dopiero wchodzących na rynek, proponuje osobom zainteresowanym ich usługami szereg niestandardowych udogodnień, które sprawiają, że oferta wyróżnia się na rynku i jest atrakcyjna zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Nowe firmy kurierskie – synonim innowacji

Oprócz nadawania paczek przez internet, odbierania ich i dostarczania pod wskazany adres, firmy kurierskie proponują coraz więcej i wciąż udoskonalają swoje oferty. Do jednych z takich innowacji należy śledzenie paczki. To opcja stworzona z myślą zarówno o nadawcy, jak i odbiorcy. Zaletą niektórych firm kurierskich jest nie tylko możliwość zalogowania się na stronie, wpisania numeru nadania paczki i sprawdzenia stanu zamówienia, ale również automatyczne otrzymywanie informacji na adres mailowy lub poprzez SMS.

Korzystniejsze ceny – czy dotyczą tylko nowych firm?

Utrzymanie się na rynku wymaga dostosowywania swoje oferty i do klientów i do konkurencji. Dlatego nie tylko startujący przewodnicy proponują usługi w atrakcyjnych cenach, ale również firmy, które już od jakiegoś czasu utrzymują się na wysokiej pozycji. Oprócz korzystnych cen dla klientów indywidualnych, posiadają dodatkowo atrakcyjne warunki dla firm i klientów stałych. Podpisanie umowy z firmą kurierską lub całą platformą t rozwiązanie idealne dla przedsiębiorców, którzy prowadzą sprzedaż wysyłkową.

Intuicyjne panele, integracje z Allegro i wiele innych

Nadawanie przesyłek przez internet jest niezwykle proste, wszystkie formularze są intuicyjne, pozwalają zapisać dane adresatów i odbiorów jako stałych. Dodatkowo firmy prowadzące sprzedaż na popularnym serwisie sprzedażowym Allegro mają możliwość integracji, pozwalającą na automatyczne przesyłanie danych do nadania paczki zaraz po zaakceptowaniu zamówienia klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here