Inwestycja w kryptowaluty

Pierwsza kryptowaluta Bitcoin została wymyślona jeszcze w 2009 roku. To był dopiero początek i nikt nie wiedział o Bitcoinach aż do roku 2013. Jednak od 2013 roku rynek kryptowalut osiągnął ogromny wzrost, który trudno było zignorować. Istnieje obecnie ponad 1500 różnych kryptowalut, wszystkie utworzone w mniej niż 5 lat. Jasne jest, że rok 2017 był rokiem, w którym krypto naprawdę wybuchło. Limit rynkowy kryptowalut zwiększył się o 4000% W marcu 2017 r. Pułap rynkowy wszystkich kryptowalut wynosił około 21 miliardów dolarów, podczas gdy obecnie wynosi on ponad 454 miliardy dolarów.
Rynkowa suma: łączna cena wszystkich dodanych monet.
Rynek kryptowalut nie jest już tylko bitcoinem. Istnieją inne kryptowaluty, które na dobre weszły w użycie, takie jak Ethereum, Litecoin i Ripple. Wszystkie te osiągnęły niesamowicie dobre wyniki w ciągu ostatniego roku.
Poniższa tabela z CoinMarketCap pokazuje wzrost kryptowalut w ciągu ostatnich kilku lat. Mówi się o przyszłości kryptowalut. Niektórzy uważają, że faza kryptowaluty nie potrwa długo, podczas gdy inni sądzą, że będą istnieć wiecznie.
Trudno jest przewidzieć przyszłość kryptowalut, ale wiem, że popularność kryptowalut rośnie. Jednym z powodów, dla których kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne, jest technologia blockchain, która jest główną technologią kryjącą się za kryptokonserwacjami. Jeśli słyszałeś tylko o jednej krypto-walucie, to prawdopodobnie jest to Bitcoin. Jest to największa krypto-waluta – obecnie ma 40% udziału w całkowitym pułapie rynkowej kryptowaluty! Jest to najstarsza krypto-waluta i nadal dominuje na rynku. Tak więc, jeśli Bitcoin będzie dalej wzrastał, tak jak miało to miejsce w 2017 roku, inwestowanie w Bitcoin może być dobrym pomysłem na 2018 rok.
 
Cena Bitcoin zmienia się bardzo każdego dnia i przez ostatnie kilka lat osiągnęła wiele wzlotów i upadków. Cena 1 bitcoina zmieniła sie z około 76 $ (07.09.13) do 20 000 dolarów w grudniu 2017 roku. Ale potem po osiągnięciu najwyższego punktu w grudniu cena Bitcoin spadła do około 6000 dolarów w lutym 2018 roku.
Ponieważ cena zmienia się tak bardzo w tak krótkim czasie jaki jest najlepszy czas na inwestowanie w Bitcoina?
Cóż, możemy spróbować znaleźć odpowiedzi, patrząc na niektóre ważne wydarzenia z przeszłości – kiedy cena wzrosła lub spadła o znaczną kwotę.
Jednym z głównych wydarzeń było, gdy Bitcoin podzielił się na dwie kryptowaluty – Bitcoin i Bitcoin Cash. Zdarzyło się to 1 sierpnia Inwestorzy, którzy wiedzieli o tym, zainwestowali swoje pieniądze przed podziałem i osiągnęli ogromne zyski, niemal podwajając inwestycje!

Więc jakie nowe kryptowaluty są najlepsze do zainwestowania w 2018: Według mnie jest tylko jedna opcja, czyli Ethereum (ETH)
Pod koniec zeszłego roku cena Ethereum była nieco wyższa niż 720 dolarów, przy całkowitej kwocie rynkowej około 70 miliardów USD. Na początku 2018 r. Ethereum osiągnęło najwyższą cenę 4 stycznia 1423 dolarów. W tym czasie całkowity limit rynkowy dla Ethereum wyniósł 138 miliardów dolarów!
Ethereum wzrósł o około 3000% w roku 2017 i stał się drugą co do wielkości krypto-walutą, zajmując drugie miejsce za Bitcoinem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here