Historia Litecoin

Rynek kryptowalut jest wszechstronny, pełen tysięcy kryptowalut. Ale kiedy założono kryptowaluty, w obiegu było tylko kilka wirtualnych walut. Te kryptowaluty stanowiły kamień węgielny wielu kryptowalut, które dziś widzimy. Kryptowaluta narodziła się wraz z wprowadzeniem Bitcoin w 2009 r., Czyli na długo przed założeniem Litecoin. Litecoin pojawił się na rynku w październiku 2011 roku, gdzie początkowe podejście inwestorów było takie, że Litecoin był klonem Bitcoin, co było błędnym wyobrażeniem. Oprócz tych samych funkcji Litecoin w wielu aspektach był zupełnie inny niż Bitcoin.

Litecoin był bardzo źle rozumiany w czasie, kiedy został założony. Chociaż funkcje i wyniki były podobne do bitcoin to zasady, które rządziły obiema kryptowalutami, były różne. Obie stworzyly przestrzeń dla programistów do pracy i eksperymentowania z nowymi technologiami. Litecoin wywołał rewolucję w świecie kryptowaluty, która zainspirowała inne kryptowaluty do innowacji. Oto niektóre z istotnych punktów, które przedstawią prestiżową historię Litecoin.

Zaawansowanie technologiczne Litecoin było naprawdę innowacyjne. Chociaż ludzie uważali, że jest taki sam jak Bitcoin, w rzeczywistości Litecoin używał zupełnie innego algorytmu mieszania niż Bitcoin. Gdzie Bitcoin używa algorytmu haszowania, Litecoin używa algorytmu Scrypt, który jest inny. Algorytm Scrypt działa znacznie szybciej niż algorytm SHA-256. W związku z tym LTC jest zupełnie inny niż Bitcoin w zakresie technologii.
Został on ostatecznie zmodernizowany po dwóch latach od jego wprowadzenia. W 2013 r. Wydano wersję 0.8.5.1 zawierającą wiele poprawek technicznych i ulepszonych funkcji zabezpieczeń. Ulepszenia całkowicie zmieniają sposób, w jaki ludzie patrzą na kryptowaluty. Po wprowadzeniu ulepszeń zyskał wielu inwestorów, dzięki którym stał się przedsiębiorstwem a kurs litecoin wynosi dzisiaj miliardy dolarów. W związku z tym jest ciągle w ostrej konkurencji z Bitcoin.
Zachowanie rynku LTC jest naprawdę unikalne w porównaniu z Bitcoinem. Kapitał rynkowy i wykres cen LTC są naprawdę niestabilne, podczas gdy Bitcoin stopniowo zyskiwał ceny. To sprawia, że ​​LTC jest naprawdę świetną opcją dla inwestorów, ponieważ mogą dać ci szansę na zarobienie większych zysków na zmieniającym się rynku. Możesz kupować, gdy ceny są niskie, a gdy cena rośnie, możesz je sprzedać
Kiedy wprowadzono Litecoin, były one wydobywane przez grupę, a nawet przez pojedynczych górników. Później, gdy wzrosła liczba kryptowalut, dostępnych było wiele platform internetowych, które były w stanie handlować LTC w zamian za USD. W związku z tym nabycie litecoin było początkowo trudne, ale dzięki platformom wymiany zadanie stało się znacznie łatwiejsze.

LTC można uzyskać za pomocą internetowej platformy wymiany, na której można konwertować Litecoin na Bitcoin lub odwrotnie. Te internetowe platformy wymiany kryptowalut mogą być naprawdę pomocne, gdy weźmie się pod uwagę ceny, w których oferują kryptowalutę. Istnieje wiele platform wymiany, takich jak Evonax, które nie pobierają żadnych opłat od żadnych usług wymiany. W związku z tym można uzyskać LTC z internetowych platform wymiany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here