Nowoczesna aplikacja PitBot

Coroczny obowiązek  rozliczenia podatkowego nie kojarzy się najlepiej – godziny spędzone na gromadzeniu informacji, masa druków i żmudnych obliczeń. Te czasy to jednak przeszłość. Wszystko dzięki nowoczesnej aplikacji PitBot, dzięki której złożysz deklarację całkowicie drogą elektroniczną. Poznaj zalety tego urządzenia i postaw na wygodę i oszczędność czasu.

Zalety aplikacji PitBot – postaw na wygodę i bezpieczeństwo

Zacznijmy od tego, że wszyscy przechodziliśmy przez skomplikowany i żmudny proces przygotowywania zeznania podatkowego. Dzięki temu, tworząc aplikację PitBot, doskonale wiedzieliśmy czego oczekiwać będą użytkownicy. Kierując się nieprzyjemnymi doświadczeniami, stworzyliśmy narzędzie, dzięki któremu złożenie deklaracji podatkowej będzie szybkie i wygodne. Zrobisz to bez wychodzenia z domu całkowicie drogą elektroniczną za pomocą prostego w obsłudze i funkcjonalnego interfejsu. Teraz wystarczy kilka odpowiedzi na pytania, parę kliknięć i zrobione!

Aplikacja PitBot spełnia wszystkie normy i standardy wymagane przez Ministerstwo Finansów. Wybierając nasze narzędzie, otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa. Twoje dane są w pełni chronione – wszystkie informacje są szyfrowane i przechowywane na naszych serwerach.

Rozliczenie z zagranicy z PitBotem – szybko i bezproblemowo

Osoby, które zdecydowały się na pracę za granicą często mają wiele wątpliwości kiedy nadchodzi czas złożenia deklaracji podatkowej. Dochody uzyskane w innym niż Polska kraju wymagają najczęściej złożenia innego formularza. PIT ZG online złożysz najprościej za pomocą nowoczesnej aplikacji PitBot.  Dzięki programowi możesz złożyć specjalny załącznik do formularza za osiągane dochody z takich krajów jak Holandia, Niemcy, Belgia czy Anglia. Będzie to rozwiązanie niezwykle wygodne, możesz tego dokonać nawet jeśli wciąż znajdujesz się za granicą. Cały proces odbywa się elektronicznie, dzięki czemu nie będziesz musiał planować wizyty specjalnie w celu odwiedzenia Urzędu Skarbowego.

Nasza aplikacja to gwarancja poprawnego rozliczenia. Program automatycznie zweryfikuje dokument i wprowadzi poprawki. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze będziesz miał możliwość konsultacji z doświadczonym doradcą podatkowym za pomocą wbudowanego czatu. Oszczędzisz sobie w ten sposób mnóstwo nerwów oraz czasu związanego z ewentualnymi poprawkami.

Zapraszamy do skorzystania z naszego innowacyjnego urządzenia – założenie konta nic Cię nie kosztuje. Sprawdź wszystkie dostępne funkcje i przekonaj się, że rozliczenie podatku nigdy nie było tak szybkie i wygodne. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę https://pitbot.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here