orange-square Zespół

 

zespol Biznes Instytut

 

Zespół Biznes Instytut tworzą cztery osoby.
Doświadczeni i ciągle aktywni w inwestowaniu w nieruchomości i giełdę oraz w tworzeniu nowych biznesów.
Na szkoleniach przekażą Ci praktyczną wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci uczynić kolejny krok do przodu i zacząć myśleć perspektywicznie. Ich sukcesy osobiste są doskonałym wskaźnikiem tego, że są tymi, od których warto się uczyć. Skuteczność przekazywanej wiedzy to coś, co ich wyróżnia. Edukują w oparciu o praktykę tak, aby każdy mógł stać się niezależny finansowo.

 

 

jacek kusiak biznes instytut 200x300

Jacek Kusiak

 

Pasja połączona z kilkunastoletnim doświadczeniem i umiejętnością doskonałego poruszania się na rynku inwestycyjnym, daje mu konkretne efekty.

 

Praktyk giełdowy z dwudziestoletnim doświadczeniem, aktywnie działający na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Inwestuje głównie w kontrakty terminowe. Uwielbia pracować z ludźmi, stawia na prosty przekaz i aspekt praktyczny przekazywanej wiedzy.
Posiada kilka nieruchomości, przeznaczonych pod najem. Ciągle poszukuje kolejnych inwestycji w lokale użytkowe w Warszawie. Prowadzi firmę kupującą nieruchomości, zarządzającą nimi.
Jego marzeniem jest posiadanie domu w południowej Francji, z widokiem na niebieskie Morze Śródziemne i przebywanie pół roku w Polsce, pół roku we Francji. Tata Natalii i Amelii.


 
 

 

Kasia Gasowska. biznes Instytut

Katarzyna Gąsowska

 

Wie, jaki jest klucz do sukcesu,

a raczej klucz do nieruchomości, która przynosi zyski.

 

Związana z nieruchomościami od wielu lat, prawie od urodzenia. W świat nieruchomości wprowadził ją tata i to on zaszczepił w niej „miłość” do inwestowania na rynku nieruchomości. Ogromna znajomość tematu połączona z bogatym doświadczeniem sprawia, że jest osobą, na której wiedzy warto się oprzeć, wchodząc w obszar nieruchomości. Posiada kilka nieruchomości przeznaczonych na wynajem. Jednocześnie prowadzi agencję nieruchomości w Warszawie. Jest licencjonowanym zarządcą i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Jej marzeniem jest posiadanie kamienicy oraz fundacji, niosącej pomoc innym. Mama Zosi.


 

 

Joanna Knajdek biznes Instytut

Joanna Knajdek

 

Specjalizuje się w tworzeniu strategii marketingowych.
Podstawą jej działania jest plan i jego skuteczna realizacja.

 

Podstawą jej działania jest plan i jego skuteczna realizacja.

Od kilku lat bardzo aktywnie rozwija się zawodowo. Przeprowadza analizy, tworzy koncepcje i strategie, na bazie których wprowadza na rynek nowe produkty i marki. Jej mocną stroną jest wysoki poziom orientacji w sieci i działań w niej prowadzonych. Mając bardzo dobre podstawy artystyczne stawia na dopracowanie wszystkich szczegółów, które tworzą spójność wizerunkową.
 
Aktualnie opiekuje się kilkoma markami, co pozwala na stałe poszerzanie wiedzy i rozwój, który jest podstawą odnoszenia sukcesów w branży reklamowej.

 

 

Marcin Kornacki biznes Instytut

Marcin Kornacki

 

Specjalizuje się w nadawaniu spójnego wizerunku firmom.
Doskonale rozpoznaje potrzeby klienta i łączy je z potrzebami rynku.

 

Na udany biznes składa się wiele czynników, jednym z nich jest wizerunek. Czy wiesz jak ogromne znaczenie ma dostosowanie komunikatów, zamieszczanych w materiałach reklamowych, do grupy docelowej? Czy wiesz, jak wybrać właściwe miejsce na reklamę? Co zrobić być wyróżnić się spośród konkurencji? Jak nie tracić pieniędzy na działania, które nie przynoszą wymiernych korzyści?

Kilkunastoletnie doświadczenie i ciągła praktyka pozwalają odpowiedzieć na te pytania, wdrożone odpowiedzi pozwalają odnieść sukces. 

Sukces to wizerunek, który sprzedaje.