orange-square Referencje

 

Największą satysfakcją dla zespołu Biznes Instytut są ludzie, którzy wychodzą z naszych szkoleń i czują, że czas który poświęcili na edukację jest czasem dobrze wykorzystanym i zaowocuje konkretnymi zmianami, działaniami i końcowo sukcesem. Widza jaka jest przekazywana na szkoleniach ma ogromną siłę, poniżej opinie i wrażenia uczestników o tym co zyskali dzięki zdobytej wiedzy oraz  referencje na temat samego szkolenia i prowadzących.

Przekonaj się Sam przyjdź na darmowe szkolenie.

 

Giełda - Chciwość i strach

IMG 5007  IMG 4966  IMG 4933

 

Finasowy Luz

0002 luz  001 referencje  cashflow 002

 

Adrian - Giełdowe wtorki

... gdzie wśród innych inwestorów giełdowych można wymienić opinie
i przedyskutować swoje spostrzeżenia ...


Na spotkaniach panuje miła i luźna atmosfera gdzie wśród innych inwestorów giełdowych można wymienić opinie i przedyskutować swoje spostrzeżenia. Niewątpliwym plusem jest to, że spotkania odbywają się w małej grupie co niewątpliwie wpływa na ich efektywność. Nie można nie wspomnieć o prowadzącym, czyli Jacku, który umiejetnie dzieli się swoją wiedzą popartą kilkunastoletnią praktyką. Szczególnie polecam dla nowych inwestorów zaczynających swoją przygodę z inwestowaniem na GPW.

Polecam.


 

Wawrzyniec

... Polecam każdemu, kto próbuje swoich sił na giełdzie.
Wiedza popartą ogromną praktyką. Było super. ...


Jacek dzieli się z nami swoją bogatą wiedzą, popartą ogromną praktyką. Bez żadnej ściemy wszystko czarno na białym, dla uwiarygodnienia wszystkiego mieliśmy podgląd do jego konta - na giełdzie naprawdę da się zarobić.

Jacku czekamy na kontynuację.

Dzięki.


 

Łukasz

... niekończąca się energia, która zasila umysły i ciała wszystkich ludzi.
Nawet tych, którzy z początku są sceptyczni i zamknięci. To jest bardzo duży sukces ...


Tak jak powiedziałem w trakcie szkolenia dla mnie było to NAJLEPSZE szkolenie i trening jaki miałem, a miałem ich naprawdę dużo przez kilka lat. To co zaimponowało mi najbardziej to Twoja ENERGIA, niekończąca się energia, która zasila umysły i ciała wszystkich ludzi. Nawet tych, którzy z początku są sceptyczni i zamknięci. To jest bardzo duży sukces bo wiele razy widziałem brak kontaktu i współpracy trenerów z grupą. To bardzo duży sukces tym większy im dłużej utrzymujesz 100% kontaktu z całą grupą i to przez tyle godzin.

FENOMENALNE!!! Ja należę do tych którzy mieli podanego klienta na tacy (praca w salonach samochodowych) i bardzo ciężko się przełamać żeby zacząć aktywnie szukać ludzi do współpracy. Po weekendzie mam tyle energii i odwagi, że zacząłem wdrażać wszystko czego się nauczyłem od pierwszej minuty po opuszczeniu sali ( z dobrym skutkiem).

Dziękuję i do zobaczenia.


 

005 urodziny  002 referencje  004 referencje

 

Tomasz

... Serdecznie polecam każdemu kto jeszcze nie był na takim treningu aby spróbował.
A gra jest zajefajna!!! Można nawet zbankrutować ...


Z warsztatów jestem bardzo zadowolony nie myślałem że tak wiele mogę się dowiedzieć o sobie i nie tylko. Serdecznie polecam każdemu kto jeszcze nie był na takim treningu aby spróbował. A gra jest zajebista !!! Można nawet zbankrutować.

Dziękuję.


 

Wojtek

... Ugruntowało się moje przekonanie że można być wolnym człowiekiem - wolnym finansowo,
będę edukował finansowo a tym samym pomagał innym, i realizował swoje pasje ...


Ostatnie 3 dni odwróciły moje życie o 180 stopni. Ugruntowało się moje przekonanie że można być wolnym człowiekiem - wolnym finansowo, będę edukował finansowo a tym samym pomagał innym, i realizował swoje pasje - samorealizacja pomoc innym rozwój duchowy, czas dla rodziny i siebie samego.
Zdałem sobie sprawę, że wchodzenie w relacje z innymi to podstawa zdrowego życia, udanego życia i odnoszenia sukcesów. Przez lata powtarzano mi pewne powiedzenie: żyj dniem dzisiejszym jakby ten dzień był twoim ostatnim -teraz to moja dewiza życiowa.

Dziękuję.


 

Magdalena

... Zrozumiałam, że ze względu na strach przed porażką, nie potrafiłam przyznać się sama przed sobą,
że chcę realizować jakikolwiek plan. Dodatkowo niezwykłym odkryciem było dla mnie stwierdzenie,
że to popełnianie błędów warunkuje osiągnięcie sukcesu...

 

Kiedy jeszcze na długo przed wejściem do sali szkoleniowej usłyszałam dudniącą z jej wnętrza "popową" muzykę w mojej głowie zapaliło się czerwone światełko z dużym napisem "ERROR". Kiedy wchodząc do środka mijałam prowadzącego szkolenie Mieczysława Dutkowskiego przybijającego "piątkę" ze wszystkimi uczestnikami , to pomyślałam, że znów trafiłam na spotkanie z "bandą rozentuzjazmowanych oszołomów". Spodziewałam się, że znów usłyszę kilka oklepanych sloganów i dobrych rad analogicznych do tych z kolorowych czasopism, więc od pierwszej minuty zastanawiałam się jak szybko i niewidocznie mogę się ulotnić. Na szczęście moje obawy były zupełnie niesłuszne i szybko zorientowałam się, że nie uczestniczę w zwyczajnym szkoleniu. Moje negatywne nastawienie zmieniło się drastycznie, ponieważ na wstępie nie usłyszałam, że ktoś będzie mnie do czegoś przekonywał i wymagał przyjęcia odpowiedniej postawy czy uznania swoich poglądów za moje własne. Kluczowe zdanie, które ostatecznie przekonało mnie do pozostania w sali szkoleniowej brzmiało mniej więcej tak: "Zastanów się po co tu przyszłaś i z dzisiejszego spotkania wybierz sobie właśnie to, co jest dla Ciebie najważniejsze".

Idea szkolenia była bardzo prosta; rozwijać inteligencję finansową poprzez grę w "Cashflow". Zwyczajna gra planszowa pozwoliła mi, spojrzeć na kwestię przepływu pieniądza w bardziej przystępny sposób. Niezrozumiałe do tej pory definicje aktywów, pasywów, dywidend, wskaźników rentowności itd. stały się dla mnie nieco bardziej przyjazne, a co najważniejsze kwestie związane z finansami przestały być dla mnie już tak straszliwie nudne. Odwzorowanie w zasadach gry różnych sytuacji z "życia wziętych" pokazało mi, że podejmowanie ryzyka związanego z tworzeniem nowego biznesu i inwestowaniem może być bardzo ekscytujące. Wyzwalająca się w grających zespołach pozytywna energia i niekłamany entuzjazm Mietka oraz jego przesympatycznych towarzyszy udzielił się wszystkim uczestnikom, dlatego udział w szkoleniu "Calshflow" był dla mnie również świetną zabawą. Oprócz tego, że nabyłam pewne praktyczne umiejętności zarządzania swoimi osobistymi finansami, to dowiedziałam się jeszcze jak odmienne podejście do pieniędzy mają różni ludzie. Dowiedziałam się, że w moim otoczeniu funkcjonują różne grupy - Etatowych pracowników (E), Samozatrudnionych przedsiębiorców (S), Biznesmenów (B) i Inwestorów (I). Uświadomiłam sobie, że już z samego faktu przynależności do danej grupy wynika określony sposób myślenia, mówienia oraz postępowania. Spojrzałam z dystansem i jednocześnie z humorem na schematy, które sama powielam i stereotypy, którymi myślę. Dzięki tej świadomości mój sposób postrzegania rzeczywistości nabrał zupełnie nowego kontekstu. Nie ukrywam również, że za sprawą Mietka kwestia tzw. "rozwoju osobistego", ignorowana przeze mnie z uporem maniaka, zaczęła odgrywać dla mnie kluczowe znaczenie. Po tym jak praca nad sobą przestała kojarzyć mi się z kilkugodzinnym staniem przed lustrem i powtarzaniem sobie do znudzenia jednego, ściśle określonego zdania, znacznie łatwiej odnaleźć mi motywację do tego by przełamywać swoje bariery i dążyć do celu. Dla mnie osobiście najważniejsze było jednak odnalezienie właśnie mojego własnego celu. Teraz zdanie, które często wypowiadałam: "gdybym wiedziała czego chcę, to byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie" przestało być już aktualne. Zrozumiałam, że ze względu na strach przed porażką, nie potrafiłam przyznać się sama przed sobą, że chcę realizować jakikolwiek plan. Dodatkowo niezwykłym odkryciem było dla mnie stwierdzenie, że to popełnianie błędów warunkuje osiągnięcie sukcesu. Okazało się, że im częściej popełniasz błędy, tym masz więcej okazji do nauki, więc z biznesowego punktu widzenia błędy są źródłem wiedzy i cennego doświadczenia.

Z tych oraz wielu innych względów wszystkim znajomym i nieznajomym gorąco polecam udział w szkoleniu "Cashflow"!!!tiam orci turpis, ultricies in dapibus sit amet, gravida eu velit. Nullam gravida malesuada libero vitae aliquet.

 

009 referencje  003 referencje  006 referencje

 

Dawid

... Po pierwszych kilku godzinach szkolenia wiedziałem,
że zainwestowane w nie pieniądze już się zwróciły ...


Po pierwszych kilku godzinach szkolenia wiedziałem, że zainwestowane w nie pieniądze już się zwróciły. Przed szkoleniem nawet sobie nie wyobrażałem tych możliwości, które dostrzegam teraz. Możliwości w obszarze finansowym, ale też i osobistym, które poprowadzą mnie w stronę szczęścia. Jeszcze w trakcie szkolenia wykonałem wiele działań, które zapoczątkowały zmiany na lepsze w moim życiu. Teraz w tym momencie wciąż mam motywację do kontynuacji tego co się zaczęło. Mam też świadomość, że nie jestem sam na tej drodze. Poznałem wielu otwartych, pozytywnych i odważnych ludzi. Bardzo możliwe, że nasze ścieżki jeszcze się kiedyś przetną zrobimy razem coś fajnego.

Szczere wyrazy uznania dla Mietka. Jest to wyjątkowy człowiek. Bije od niego magnetyzm i niewiarygodne ilości pozytywnej energii, którą zaraża otoczenie. Człowiek nie do zdarcia ;-)


Małgosia

... Sporym i jednocześnie pozytywnym zaskoczeniem był początek drugiego dnia szkolenia - zadanie praktyczne podczas, którego  próbowaliśmy kupić mieszkanie!...

 

Bardzo Wam dziękuję za ten jakże przydatny szkoleniowy weekend! Bardzo  dużo się nauczyłam i zamierzam wykorzystać to w praktyce! Zapewne na  kolejnej edycji Sekretów Dochodowej Nieruchomości pojawi się Marcin!

 

Prosiliście o kilka zdań na temat szkolenia, oto one: Szkolenie Sekrety Dochodowej Nieruchomości z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim osobom, które zastanawiają się nad kupnem nieruchomości pod wynajem.

 

Szkolenie zostało świetnie zorganizowane i zaplanowane. Odpowiednia  dawka teorii i mnóstwo praktyki. Prowadzący szkolenie imponowali mi swoim doświadczeniem i praktycznymi poradami, którymi dzielili się bez najmniejszych skrupułów. Tematy trudne, czyli zagadnienia bankowe,  kredytowe i podatkowe były przedstawione w przystępny sposób. Pozwoliło to wszystkim na całościowe spojrzenie na wynajem nieruchomości. Sporym i jednocześnie pozytywnym zaskoczeniem był początek drugiego dnia szkolenia - zadanie praktyczne podczas, którego  próbowaliśmy kupić mieszkanie!

 

Bardzo dużo się nauczyłam, teraz zamierzam to wykorzystać!
Jestem przekonana, że dzięki Wam i z Waszą pomocą spełnię swoje cele!

 

DZIĘKI!

 

malgosia gorska     malgosia gorska1